Letní dovolená Evropa letecky

Letní dovolená Evropa - letecké zájezdy

Hledáte vhodnou dovolenou po Evropě? Máme pro Vás spoustu zajímavých nabídek do různých zemí Evropy.

Španělsko

Mezi oblíbené destinace ve Španělsku patří Costa Brava, Andalusie, Mallorca, Barcelona, kde se teploty pohybují v období května až října mezi 22 - 30 °C.

Dovolená 2013 - Vaše dovolená ve Španělsku

Last minute zájezdy - zde najdete aktuální nabídku zájezdu do Španělska last minute

 

Portugalsko a ostrov Madeira

Načerpejte energii v západní části Pyrenejského poloostrova a objevte tak zemi nekonečného oceánu. Oblasti k objevování v Portugalsku jsou Algrave, Azorské ostrovy a přenádherná zelená Madeira. Teploty se zde od května do října pohybují mezi 23 - 30 °C.

Dovolená 2013 - Vaše dovolená v Portugalsku

Last minute zájezdy - zde najdete aktuální nabídku zájezdu do Portugalska last minute

 

Turecko

Stále populárnější dovolenou se stává dovolená v Turecku. Poznejte i Vy nekonečné pláže i antické památky. Odpočiňte si v tureckých lázních "hamam", ale i na oblíbených golfových hřištích. Za poznání stojí jak Istanbul, tak Egejská či Turecká riviéra. Rádi Vám povíme víc k oblastím jako jsou Kemer, Antalya, Belek, Side i Alanya. S teplotami  26 - 35 °C od května do října.

Dovolená 2013 - Vaše dovolená v Turecku

Last minute zájezdy - zde najdete aktuální nabídku zájezdů do Turecka last minute

 

Řecko

Řecko nabízí scenérii bílých domků vystavěných ve svahu nad tyrkysovým mořem s blankytnou oblohou, no není to krásná představa? Řecko nabízí spoustu oblíbených letovisek jako Rhodos, Kos, Kréta a Zakynthos. Historie Řecka je protkána pestrou historií, mytý a legendami.  Řecká kuchyně je velmi oblíbená a zdravá. Olivový olej a spoustu koření dává jídlu báječnou chuť. Navštivte řeckou tavernu s milou obsluhou, ochutnejte místní speciality a nasajte pravou řeckou atmosféru. Teploty se zde od května do října pohybují mezi 22 - 30 °C.

 

Dovolená 2013 - Vaše dovolená v Řecku

Last minute zájezdy - zde najdete aktuální nabídku zájezdů do Řecka last minute

 

Bulharsko

Bulharsko opět nabývá na popularitě. Turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Objevte krásu a kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží. Ochutnejte bulharskou kuchyni, v které převažuje kombinace zeleniny a sýra v doprovodu tradičního folklóru. Navštivte oblíbené destinace jako Zlaté písky, Svatý Vlas, Slunečné pobřeží, Primorsko, Carevo.

Dovolená 2013 - Vaše dovolená v Bulharsku

 

Last minute zájezdy - zde najdete aktuální nabídku zájezdů do Bulharska last minute