Pronájem vil v zahraničí

PRONÁJEM VIL V ZAHRANIČÍ S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ VILLAS &RESORTS

Zažijte s námi dovolenou, o které už dlouho sníte.

Nabízíme pronájmy vil v několika destinacích - Bali, Thajsko, Sardinie, Toskánsko, Florida, Srí Lanka či hotely na Mauriciu. Nově připravujeme také luxusní vily v Mexiku a kapacity v Dubaji!

Rezervujte si svoji jarní, letní, podzimní či zimní dovolenou právě nyní!

Rádi Vám sestavíme nabídku přesně podle Vašich potřeb.

 

Vilový komplex přímo na pláži - Thajsko - Koh Samui

 

Krásné vilky se nachází v klidné lokalitě Ko Samui přímo na nádherné pláži Lipa Noi.

Jedinečný vilový komplex se skládá z 23 vil různých kategorií, některé vily mají své vlastní privátní bazény, vily jsou pro 2 osoby s možností přistýlky nebo Family pool vily pro 4 osoby s možností přistýlky (mají 2 oddělené ložnice).

V areálu vilového komplexu je dále společný bazén s lehátky a krásným výhledem na moře, whirpool, výborná restaurace, kde můžete ochutnat typické thajské speciality nebo pokrmy z mezinárodní kuchyně, bary s exotickými koktejly. Myslí se zde i na děti – resort připravuje dětské menu v restauraci, je zde dětské hřiště zdarma.

Ve vilovém komplexu je SPA WELLNESS CENTRUM, kde si můžete vychutnat jedinečné thajské masáže a různé procedury

 

 

Vila Na Bali s českým servisem - 2 ložnice

 

Zažijte dovolenou snů v soukromé vile na Bali s českým servisem v místě pobytu. Nabízíme Vám ubytování v nově postavené vile (říjen 2015).

Vila má 2 klimatizované ložnice (maximální obsazenost vily jsou 4 osoby), 2 x sociální zařízení, plně vybavená kuchyně s jídelnou, satelitní TV, DVD, wifi připojení.

Vila má vlastní privátní bazén s lehátky a ručníky a velkou krásně udržovanou zahradu. Vila se nachází 5 minut autem nebo na skútru od pláže Dreamland, Green Ball nebo Balangan.

 

 

Toskánský agroturismus

 

Ubytování v krásném typickém toskánském agroturismu, který je ponořen do nádherné přírody sienským kopců a obklopen bujnou vegetací.

Resort se nachází v samém srdci Toskánska, kousek od krásné vesničky Radicondoli a pár kilometrů od města Siena. Toskánský statek se skládá ze dvou částí – z hlavní vily a starého stavení, z kterého vzniklo několik krásných apartmánů.

Ubytování v agroturismu má jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru, je obklopen lesy a zaručuje Vám nezapomenutelnou relaxační dovolenou v Toskánsku. Hosté mohou využívat soukromý bazén a pohodlné hydromasážní vany pod širým nebem.

 

 

Vilový komplex - Srí Lanka

Krásná vila se nachází v zahradě s tropickou zelení a to přímo u břehu zátoky Indického oceánu. Oblast je velmi klidná, považována za oázu klidu. Z objektu je nezaměnitelný výhled na oceán, nejkrásnější je zde především západ slunce. V dálce je možné spatřit starou holandskou pevnost s majákem historického města Galle.

Vila nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů a nově také přistavenou vedlejší vilu, která nabízí 3 dvoulůžkové pokoje plus nově zrekonstruovaný zahradní bungalov. Oba objekty jsou spojeny 14×8 m dlouhým bazénem s nočním osvětlením a krytou terasou.

5 minut od ubytování se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance – pláž Unawatuna Beach. 

 

 

Rezidenční a vilový komplex na golfovém hřišti - Sardinie

Rezidenční a vilový komplex nacházející se cca 4 km severně od městečka San Teodoro a jižně od mysu Capo Coda Cavallo.

Celý komplex se skládá z mnoha privátních apartmánů v jednopatrových  a dvoupatrových řadových vilkách. Vyznačuje se nádherně upravenými zahradami dodávajícími tomuto letovisku svěžest i v horkém létě. Je zde luxusní přístav, golfové hřiště, tenisové kurty, potápěčské centrum, půjčovny surfů, jachet či člunů. V areálu vilového komplexu je společný bazén.

Menší pláž vedle mariny je vzdálená cca 200 metrů, nádherná dlouhá bílá pláž La Cinta je vzdálená do 400 metrů od apartmánů.

 

 

Vila V Cape Coral se 3 ložnicemi - Florida

 

Vila se nachází v překrásné oblasti poloostrova Cape Coral, která je často nazývána jako Benátky Floridy.

Je zde největší síť uměle vytvořených kanálů na světě a ve spojení s jachtami kotvícími v těchto kanálech obklopenými palmovými háji Vám navodí nezapomenutelnou atmosféru. To vše přímo v okolí tohoto domu.

Poloostrov Cape Coral se nachází v západní části Floridy a od Fort Myers ho dělí pouze 2 km dlouhý most. Dům je ze všech stran obklopen zelení a sousedí s několika nově vystavěnými vilami.

K pláži Cape Coral-Harbor je to cca 2 km a k jedné z nejkrásnějších pláží Floridy s názvem Sanibel Island je to 17 km (20 min jízdy). Dům má úžasnou polohu díky 500 m vzdálené občanské vybavenosti kde najdete mnoho hypermarketů, obchodů, restaurací, čerpacích stanic či přístavů a všeho co potřebujete ve městě.

 

 

 

 

 

http://villasresorts.cz/