Sardínie - apartmány a vily

 

SARDINIE

 

REZIDENČNÍ A VILOVÝ KOMPLEX NA SARDINII S ČESKÝM SERVISEM

 

CENA JIŽ OD 3.695 Kč osoba / 7 nocí v apartmánu pro 2 osoby

Cena zahrnuje: 7 x ubytování v apartmánu pro 2 osoby, český servis v místě pobytu, zajištění výletů, pronájmu auta, skútru apod. vše v češtině.

 

Poloha

  • Rezidenční a vilový komplex nacházející se cca 6 km severně od městečka San Teodoro a jižně od ostrovů Molara a Tavolara., 20 km od Olbie. Celý komplex se skládá z mnoha privátních apartmánů v jednopatrových řadových vilkách.
  • V okolí se nachází několik nádherných bílých písečných pláží jako Cala Brandinchi, Salina Bamba, Baia Salinedda, Cala Coda Cavallo, či Cala Suaraccia.
  • Nejbližší pláž je vzdálena 150 – 200 m od apartmánů, vzdálenost od supermarketu, lékárny, restaurací a baru je cca 100 – 300 m. Areál je vhodný také pro rodiny s dětmi nebo skupiny.
  • V místě máme výborný český servis, který Vám zajistí transfery letiště – apartmány – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!
  • Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).
  • Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu - 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

 

 

 

V areálu nabízíme ubytování v apartmánech mono, bilo, trilo, quadrilo pro 2 až 8 osob.

Mono 2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Bilo 4 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Trilo 6 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa. Parkování je možné u apartmánu.

Quadrilo 8 - 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře.

Parkování je možné u apartmánu.

Kompletně vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, lednice, TV, klimatizace (nebo ventilátory), zpravidla pračka a myčka na nádobí.

Sport
V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF - 5 km jižně od apartmánů se přímo u moře nachází nádherné golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od apartmánů 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety
San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami a histrorického města Alghero s jeskyní.