Novinka - Karibik - ostrov Roatan

KARIBIK - OSTROV ROATAN
APARTMÁNY S ČESKÝM SERVISEM!
AKTIVNÍ DOVOLENÁ V KARIBIKU – NOVINKA!
Jedinečné zaváděcí ceny! Romantické ubytování v soukromém domě uprostřed Karibiku s úchvatným výhledem na Karibské moře.
Cena již od 3480 Kč osoba / 8 dní
Cena již od 4785 Kč osoba / 11 dní

Maximální obsazenost: 2x apartmán pro 2-4 osoby
Každý apartmán má 1 ložnici a vlastní koupelnu. Možnost přistýlky. Apartmány jsou přímo u moře, celoročně k dispozici dle přání klienta. V ceně ubytování je úklid, WIFI připojení, transfery letiště – apartmán – letiště, přivítání českým kolegou přímo na letišti. Zajistíme Vám: výhodné ceny letenek, zajištění výletů, pronájmů…

AKTIVNÍ DOVOLENÁ V KARIBIKU – POPIS:

Nově postavený dům se dvěma apartmány v tradičním karibském stylu se nachází přímo na pobřeží tropického ostrova Roatan. Dům nabízí jedinečný výhled na Karibské moře nejen z terasy, ale i přímo z postele. V každém z apartmánů je kompletně vybavená kuchyně a obývací pokoj s pohovkou, ze které si můžete vychutnávat pohled na mořskou hladinu, který se neomrzí. V každém apartmánu nechybí koupelna se sprchou, WC, ložnice s manželskou postelí. Ložnice stejně jako obývací pokoj mají přímý vchod na prostornou terasu s houpací sítí a posezením z masivního dřeva. V apartmánech jsou větráky, stejně jako klimatizace, kterou však není třeba používat, protože od moře vane příjemná osvěžující bríza. Dům je v areálu 24 hodin denně střeženém s restaurací, bistrem a barem. Lokalita uprostřed ostrova je ideální pro každodenní podnikání výletů do všech koutů ostrova. Na místě je zdarma dostupné parkování. Ostrov nabízí bezpočet panenských přírodních pláží. Ideální pro zkušené cestovatele, vyhledávající nové zážitky. Z aktivit je doporučováno zejména šnorchlování a potápění k Mezoamerickému korálovému útesu, který celý ostrov obklopuje a je druhým největším korálovým útesem na světě. Roatan je označován jako nejlepší lokalita právě pro milovníky podmořského života. Nezapomenutelným zážitkem může být kajakování pirátským kanálem. Do města s množstvím obchodů je to 10 minut autem. Nezapomenutelná cenově dostupná dovolená! Vřele doporučujeme!
Apartmán č.1: Dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, WC, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s pohovkou, která může sloužit jako přistýlka pro 2 další hosty, velká terasa s posezením a výhledem na moře.
Apartmán č. 2: Dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, WC, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s pohovkou, která může sloužit jako přistýlka pro 2 další hosty, velká terasa s posezením a výhledem na moře.

 

APARTMÁNY NA PIRÁTSKÉM OSTROVĚ V KARIBIKU

Apartmán 2 osoby

CELOROČNĚ:
870 Kč /noc/ osoba

Apartmán 4 osoby

CELOROČNĚ:
435 Kč /noc/ osoba