NOVINKA - Luxury Tropical View Villas

THAILAND KO SAMUI
LUXURY TROPICAL VIEW VILLAS – NOVINKA!
Jedinečné zaváděcí ceny! Luxusní vily s terasami a nádherným výhledem na moře. Privátní jacuzzi a privátní bazény přímo ve vile!
Cena již od 4025 Kč osoba / 8 dní
Cena již od 5750 Kč osoba / 11 dní
Cena již od 7700 Kč osoba / 15 dní

 

Luxury Tropical View Villas:

Maximální obsazenost: komplex několika vil pro 2-4 osoby
Počet ložnic: 1 – 2 ložnice dle typu vily
Počet koupelen: 1 – 2 koupelny dle typu vily
Privátní jacuzzi, bazén: ano
Termín: celoročně dle přání klienta

V ceně ubytování: úklid, WIFI připojení, transfery letiště – vila – letiště, přivítání českým kolegou přímo na letišti. Zajistíme Vám: výhodné ceny letenek, zajištění výletů, pronájmů aut, motorek, masáží přímo do vily, kurzy vaření thajské kuchyně či jakýchkoliv extra služeb dle přání klienta vše v českém jazyce!

Nově postavený vilový komplex se nachází v populární části ostrova Lamai Beach a nabízí vily se 180 stupňovým výhledem na moře a velkou terasou. Každá vila je vybavena moderním kuchyňským koutem a obývacím pokojem s pohovkou, WIFI zdarma, plazmová TV v obývacím pokoji i v ložnici, DVD, koupelna s dešťovou sprchou, WC, ložnice s manželskou postelí, každá vila má velkou terasu s posezením a s nádherným výhledem na moře (některé vily mají privátní jacuzzi na terase nebo privátní bazén – viz popis jednotlivých vil níže). Vily jsou plně klimatizovány. K zázemí patří venkovní bazén s lehátky, recepce, úschovna zavazadel, zajištění pronájmu aut či skútrů přímo do vily. Na místě je zdarma dostupné parkování. Vila se nachází na okraji střediska Lamai u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova. Vila se nachází pouze 10 minut chůzí od pláže nebo 2 minuty jízdy na skútru. Do centra střediska Lamai je to 10 minut, kde najdete celou řadu obchodů, restaurací, trhy apod. Nádherné cenově dostupné vily! Vřele doporučujeme!

Vily:

Dvoulůžková vila De Luxe
Dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, koupelna s dešťovou sprchou, WC, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s pohovkou, WIFI zdarma, plazmová TV v obývacím pokoji i v ložnici, velká terasa s posezením a výhledem na moře.

Dvoulůžková vila De Luxe s Jacuzzi
Dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, koupelna s dešťovou sprchou, WC, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s pohovkou, WIFI zdarma, plazmová TV v obývacím pokoji i v ložnici, velká terasa s posezením a výhledem na moře s privátní Jacuzzi na terase.

Čtyřlůžková vila De Luxe s Jacuzzi 2 x dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, 1 x koupelna s dešťovou sprchou, WC, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s pohovkou, WIFI zdarma, plazmová TV v obývacím pokoji i v každé ložnici, velká terasa s posezením a výhledem na moře s privátní Jacuzzi na terase.

Čtyřlůžková vila De Luxe s privátním bazénem na terase
2 x dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, 2 x koupelna s dešťovou sprchou, WC, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s pohovkou, WIFI zdarma, plazmová TV v obývacím pokoji i v každé ložnici, velká terasa s posezením a výhledem na moře s privátním bazénem na terase.

 

LUXURY TROPICAL VIEW VILLAS – CENÍK:
Cena již od: 575 Kč osoba / noc
7 nocí již od: 4025 Kč osoba / pobyt
10 nocí již od: 5750 Kč osoba / pobyt
14 nocí již od: 7700 Kč osoba / pobyt

Termíny
Vila pro 2 osoby
Vila pro 2 osoby, Jacuzzi
Vila pro 4 osoby, Jacuzzi
Vila pro 4 osoby, Bazén

1. května – 30. června, 1. října – 15. prosince

1.800 Kč /noc/2 osoby
1.900 Kč /noc/2 osoby
2.300 Kč /noc/4 osoby
2.800 Kč /noc/4 osoby

1. března – 31. dubna, 1. července – 30. září

2.100 Kč/noc/2 osoby
2.200 Kč/noc/2 osoby
2.800 Kč/noc/4 osoby
3.900 Kč/noc/4 osoby

15. prosince – 28. února

2.700 Kč/noc/2 osoby
2.800 Kč/noc/2 osoby
4.600 Kč/noc/4 osoby
5.900 Kč/noc/4 osoby