IFA Schoneck ubytování

Hotelové pokoje

Apartmány (dvojlůžko) a dvoulůžkové pokoje (rozdělené postele) jsou moderně zařízené a jsou vybaveny sprchou/WC, Sat-TV s hotelovým informačním kanálem a telefonem. Tyto pokoje je možné objednat i jako jednolůžkové pokoje. Hotelový informační TV kanál vás informuje o počasí, aktuálních nabídkách a akcích v rekreačním hotelu.

Všechny apartmány jsou nově zrenovovány a vybaveny navíc  fénem a TV přístrojem s velkou obrazovkou (nekuřáci, žádná zvířata).

Hotelové pokoje
Apartmány (dvojlůžko) a dvoulůžkové pokoje (rozdělené postele) jsou moderně zařízeny a disponují sprchou/WC, Sat-TV s hotelovým informačním kanálem a telefonem. Pokoje je také možné objednat jako pokoje jednolůžkové. Hotelový informační TV kanál vás informuje o počasí, aktuálních nabídkách a akcích v rekreačním středisku.

Příjezd a odjezd
Příjezd od 15.00 hodin, odjezd do 10 hodin

Parkování
Velkokapacitní parkoviště (osvětlené a hlídané videokamerou), ca. 150 vzdálené od hotelu, podléhající poplatku.

Gastronomie
Útulná restaurace "Pfau", PPS-restaurace (pizza-pasta-steak-restaurace) s italskými a americkými specialitami, kavárny, zimní zahrada, hotelový bar a Beer- & Whisky Kontor, krytý bazén s pool-barem a občerstvením.

Snídaně
7.00 hod. - 10.00 hod. vydatná snídaně formou bufetu v restauraci "Pfau" a od 10.00 hod. - 14.00 hod. snídaně v PPS restauraci pro hosty, kteří vstávají později.

Rekreační byty

Během své dovolené plné zážitků můžete bydlet v komfortních hotelových pokojích nebo rekreačních bytech. Pokoje jsou moderně vybaveny a překvapí vás svou útulnou atmosférou.

Naše rekreační byty jsou nově zrenovovány a navíc vybaveny fénem, rychlovarnou konvicí a velkým TV přijímačem  (nekuřáci, žádná domácí zvířata).

Všechny 223 rekreační   byty jsou vybaveny sprchou, WC, hotelovým informačním kanálem, telefonem, kuchyňskou linkou s vařičem, ledničkou, kávovarem, kuchyňským nádobím a příbory. Na hotelovém informačním TV kanálu se mùžete informovat o počasí, aktuálních nabídkách a akcích v rekreačním středisku.

1- pokojový rekreační byt
ca. 19 m2, útulný 1-pokojový rekreační byt, pro celkem až 2 osoby, s kuchyňskou linkou, obývací část a část na spaní, dvojlůžko.

1,5 pokojové rekreační byty

ca. 31 m2, komfortní 1 1/2-pokojové rekreační   byty, pro celkem až 4 osoby. Obývací pokoj s roztažitelným gaučem pro dvě osoby, kout na spaní s dvojlùžkem, kuchyňská linka, jídelní kout.

2 pokojové rekreační byty
ca. 33 m², rodinné dvoupokojové byty pro celkem až 4 osoby. Obývací pokoj s roztažitelným gaučem pro dvě osoby. Jídelní kout, kuchyňská linka, ložnice s dvojlùžkem nebo dvěma oddělenými postelemi.

3 pokojové rekreační byty
ca. 59 m², skladné třípokojové byty pro celkem až 6 osob, v 8.,9. a v 10.patře. Obývací pokoj s roztažitelným gaučem pro dvě osoby. Jídelní kout, kuchyňská linka, 1 ložnice se dvěma oddělenými postelemi, 1 ložnice s dvojlùžkem.

Pro tělesně postižené máme připraveno několik rekreačních bytů typu "Vogtland".

Velikosti a půdorysy bytů jsou různé a odvíjí se od daných stavebních možností. Byty se nacházejí v ubytovací části A a B až do 10.patra (výtah do 8.patra). Při opuštění bytu prosíme umýt nádobí a vyprázdnit odpadkové koše.  Na přání a proti poplatku je možná výměna prádla a meziúklid.

Příjezd a odjezd 

Příjezd od 17.00 hodin, odjezd do 10.00 hodin

Parkování
Velkokapacitní parkoviště (osvětlené a hlídané videokamerou), ca. 150 m vzdálené od hotelu, podléhající poplatku

Euro 1,00 / noc.

Městské parkoviště (osvětlené a hlídané videokamerou), ca. 150 m vzdálené od hotelu, podléhající poplatku

Euro 5,00 / noc.

Pobyt můžete objednat na info@rojatour.cz.

IFA Schoneck turistika

IFA Schoneck zima

IFA Schoneck wellness

IFA Schoneck koupaliště