Chalupa Sedmička

 

Chalupa Sedmička

nabízí

25 lůžek

Ložnic: 5 (1x tří-lůžák, 2x čtyř-lůžák, 1x pěti-lůžák, 1x deseti-lůžák)

Infra-saunu

Velkou společenskou místnost

ZÁKLADNÍ POPIS

Nově zrekonstruovaná stylová roubená chalupa na polosamotě na krásném klidném místě v nadmořské výšce 650 m, v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory.

VYBAVENOST OBJEKTU

Vybavená kuchyň s jídelním koutem a velkou jídelnou (plynový sporák s elektrickou troubou, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, elektrický kráječ). Obývací místnost se sedací soupravou, krbovou vložkou, barevnou televizí a třemi lůžky (pokoj č.1) sousedící s koupelnou se sprchovým koutem a vanou. 2x podkrovní pokoj se čtyřmi lůžky, vlastním WC a koupelnou a malou kuchyňkou (pokoj č.2 a 3-dolní). Z jednoho z podkrovních pokojů (pokoj č.3-dolní) vede schodiště do dalšího pokoje s deseti lůžky pokoj č.3-horní. Podkrovní pokoj s malou kuchyňkou barevnou televizí, konferenčním stolem a pěti lůžky (pokoj č.4). Všechny pokoje jsou velice prostorné. Jedno patro má 250 m2.

V přízemí objektu se nachází společenská místnost k posezení s otevřeným krbem, kulečníkem - pivnice a bar s kuchyňkou a pípou. Nově je k dispozici infrasauna. Objekt je vytápěn kotlem na biomasu o napojeným na radiátory. V přízemí v hlavní obytné místnosti je krbová vložka. Možnost vytápění ektrokotlem. Celé chalupě zaveden rozvod ústředního topení.

Volné prostranství - neoplocené. Velký i malý venkovní gril, trampolína, ohniště s posezením, bazén, houpačky a pískoviště. Parkování u objektu, domácí zvíře – po dohodě.

ZÁBAVA, SPORT

5 kilometrů od chalupy se nachází SKI CENTRUM ZDOBNICE, 10 kilometrů je SKI CENTRUM ŘÍČKY v Orlických horách, 20 kilometrů můžete navštívit SKI CENTRUM DEŠTNÉ v Orlických horách. Nedaleko se nachází Snowpark Kamenec.

Koupání je možné v Rychnově nad Kněžnou - venkovní koupaliště (17 km), v Žamberku - venkovní koupaliště (22 km). Okolní krajina nabízí spousty značených tras k turistice a cykloturistice.

VÝLETY DO OKOLÍ

Možnost výletů na hrad Potštejn 20km, zámek Kostelec nad Orlicí 20km, zámek v Rychnově nad Kněžnou 15km, pevnost Hanička 15km nebo přehrada Pastviny 20km a do CHKO Orlické hory.

CENÍK

LÉTO

 Červenec, Srpen

22 500 Kč / týden / celý objekt

 ZIMA

 Leden, Únor, Březen

25 000 Kč / týden / celý objekt

RŮZNÉ

Silvestr

50 000 Kč / týden / celý objekt

 Velikonoce, Státní svátky

14 500 Kč / 2-3 noci / celý objekt

16 500 Kč / 4-7 nocí / celý objekt

 MIMOSEZÓNA

 Duben, Květen, Červen, Září, Říjen, Listopad, Prosinec

 12 000 Kč / 2 - 3 noci / celý objekt

13 000 Kč / 4 noci / celý objekt

14 000 Kč / 5 nocí / celý objekt

15 000 Kč / 6 nocí / celý objekt

16 000 Kč / 7 nocí / celý objekt

 Ke všem pobytům patří příplatek:

 Poplatky obci 5 Kč/den/osoba od 3let do 70let

Spotřebovaná elektřina (léto cca 1000Kč/ týden, zima cca 2000Kč/ týden)

Kulečník se platí paušálem 300Kč/ pobyt (možno si dokoupit na místě)

 Zdarma k pobytu:

V zimním období provoz automatického kotle na uhlí již v ceně

Parkování až pro 8 aut.