HOTEL SOREA ĎUMBIER Slovensko

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Sorea Ďumbier - Slovensko - Nízké Tatry

Sorea Ďumbier

Slovensko » Nízké Tatry

, Hotel starstarSorea Ďumbier

Počet termínů:

646 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL SOREA ĎUMBIER
Poloha
hotel se nachází v překrásné scenérii Národního parku Nízké Tatry cca 700 m n.m., v ústí Jánské doliny, která je dlouhá 17 km. Jánská dolina končí nejvyšším vrcholem Nízkých Tater - Ďumbierom s nadmořskou výškou 2.045 m. V letním období je možné navštěvovat termální bazény, podnikat pěší i cyklistické túry do malebného okolí, anebo na nejvyšší vrchol Nízkých Tater - Ďumbier.
Koupání
krytý bazén s termální vodou v hotelu Máj - 250 m, letní termální koupaliště u hotelu Máj - 200 m. Liptovský Mikuláš - termální koupaliště Tatralandia -15 km.
Vybavení
restaurace, denní bar, TV-místnost, biliár, stolní tenis, fitness, masáže, sauna, půjčovna kol, koloběžek a kolečkových bruslí, zahrada s ohništěm. Nehlídané parkoviště u hotelu.
Speciální nabídka
1 dítě do 7,99 let na přistýlce nebo na společném lůžku se 2 plně platícími dospělými osobami na pokoji ZDARMA. dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. 1x za pobyt vstup do termálního bazénu v hotelu Máj ZDARMA. 1x za pobyt vstup na letní termální koupaliště TERMAL u hotelu Máj ZDARMA (v letním období). 30% sleva na vstup: Aqua Relax hotel Titris/Tatranská Lomnica, wellness centrum hotel Urán/Tatranská Lomnica, na vstup do expozice miniatur MINI SLOVENSKO - Areál slovenských kulturních památek v Liptovském Jáně.
Poznámky
Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy. Hotel je v období 19.11.17 - 5.5.18 a od 18.11.18 v technické odstávce.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...