Dovolená 2013 rezidence Palace Pontedilegno Resort Itálie

rezidence Palace Pontedilegno Resort, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Skirama Dolomiti, Ponte di Legno, 20.12.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 121932850

rezidence Palace Pontedilegno Resort

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Skirama Dolomiti » Ponte di Legno

, Hotel starstarstarrezidence Palace Pontedilegno Resort

Termín:

20.12.2017 - 21.12.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

2 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 770 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel rezidence Palace Pontedilegno Resort – Ponte di Legno / Tonale
Ubytování

apartmánech: celkem 72 apartmánů s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, TV-SAT, telefonem a většina s balkonem. Typ mono pro 2-3 osoby – 1 pokoj s rozkládacím gaučem, jedno lůžko nebo palanda, bilo pro 4 osoby - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo palandou (na vyžádání možnost 5. lůžka), trilo pro 5-6 osob – ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s gaučem nebo palandou.

hotel: bydlí se v apartmánech podle počtu osob, dvou až čtyřlůžkové byty se sociálním zařízením, TV, většina balkon a malý obývák, u ubytování formule hotel nelze kuchyňské kouty používat.

Poloha

rezidence apartmánového typu se nachází 600 m od centra střediska Ponte di Legno. Vleky 800 m. Privátní skibus u hotelu.

Stravování

u hotelového typu – snídaně formou rozšířeného bufetu, večeře 4chodové menu. U apartmánů možnost dokoupení polopenze.

Vybavení

recepce s centrálním trezorem, bar, restaurace, výtah, mini klub pro děti 4-12 let, společenská místnost s TV, lyžárna, wi-fi zdarma ve společných prostorách, parkoviště.Wellness (sauna, pára, masáže, jacuzzi, solárium, whirpool) za poplatek, zdarma wi-fi.

Cena zahrnuje

u hotelu: ubytování na osobu a noc s polopenzí, parkování, ložní prádlo a ručníky.

u rezidence: nájem apartmánu za týden (pobyty sobota – sobota), spotřeby energií, ložní prádlo a ručníky, parkování.

Cena v tabulce je za apartmán a uvedený počet nocí:

Cena v tabulce DBL je za osobu a uvedený počet nocí:

Cena nezahrnuje

Povinné příplatky: u ubytování v apartmánech závěrečný úklid 50 €/apartmán, v případě neuklizeného kuchyňského koutu 80 €. Pobytová taxa u obou typů ubytování,

Povinné příplatky: u hotelového ubytování Palace Card 7 €/pokoj/noc – zahrnuje animaci, bus na vleky a 2 vstupy do wellness centra, silvestrovská večeře + 80 €/osoba, 40 € děti 4-11,9 let.

Nepovinné příplatky: dětská postýlka 5 €/den, v apartmánech možnost polopenze 20 € večeře, 8 € snídaně, 12 € děti (dle věku na vyžádání), vstup do wellness 10 €/osoba/vstup, jednolůžkový pokoj u hotelového ubytování +50%.

Domácí zvířata: nejsou povolena.

Vratná kauce: 100 € / apartmán.

Sleva pouze u hotelu na přistýlce

na 3. lůžku u hotelu děti 0-2,9 postýlka 5 €/den, 3 - 11,9 let zdarma, na 4.lůžku 3-11,9 let 50%, na 3.a 5. lůžku 0-99,9 let 30%.

Pořadatelem tohoto zájezdu je COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK