Dovolená 2013 Penzion Lindbichler Rakousko

Penzion Lindbichler, Rakousko, Horní Rakousy, Pyhrn - Gebiet, Hinterstoder, 23.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 118512288

Penzion Lindbichler

Rakousko » Horní Rakousy » Pyhrn - Gebiet » Hinterstoder

, HotelPenzion Lindbichler

Termín:

23.3.2018 - 25.3.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 075 Kč ()


Popis

Ubytování: ubytování v penzionu hotelového typu ve 2 - 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, většinou s balkonem.

Některé rodinné pokoje jsou prodávány jako samostatné pokoje se společným sociálním zařízením pro 2 pokoje. Pokoje pak mají většinou menší obývací místnost ve které se nachází sezení s TV, radiem a případně vstupem na balkon.

V penzionu je prostorná jídelna, která slouží též jako společenská místnost, bar s posezením, dětský koutek. Za poplatek pak sauna a infrasauna. Připojení k WiFi v prostorách u recepce a vstupní haly zdarma. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od lanovek cca 7 km, doprava skibusem možná na základě předchozího objednání.

Přístupová cesta k penzionu vede pozvolným táhlým stoupáním a sněhové řetězy s sebou nutné!!!Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), voda.

U vánočních, silvestrovských a 6ti denních pobytů od druhého dne výběr ze 2 jídel.Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Antala Staška (křižovatka ulic Antala Staška x Na Krčské stráni, z prostor placeného parkoviště), přes Dolní Dvořiště a Linz.

Odjezd a program zájezdů:

víkendové zájezdy
- v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)

šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 odjezd na ubytování a večeře.

Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.

2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.

6. den po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.Poloha
7 km od lanovek
Vybavení
sauna, TV, infrakabina, WiFi, parkovací místo
Pokoje
26 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko, 27A / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, manželská postel, 27B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko, 32A / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: balkon, manželská postel, 15 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko, 16 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko, 23B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko, 25 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko, 12 / 2 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, manželská postel, 13 / 2 - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel, 14 / 3 - vybavení: TV, komplet sociální zařízení, manželská postel, samostatné lůžko, 17A / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, manželská postel, 17B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: fén, palanda, samostatné lůžko, 20 / 4 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, 23A / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: balkon, fén, manželská postel, 10A / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, palanda, samostatné lůžko, 10B / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, manželská postel, 11 / 5 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, manželská postel, 32B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko, 33A / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko, 33B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: manželská postel
Sport
běžecké tratě, tenisová hala
Cena zahrnuje
ubytování v penzionu, polopenzi, autobusovou dopravu (je-li vybrán zájezd s dopravou), pojištění CK proti úpadku, pobytovou taxu, služby delegáta, závěrečný úklid, povlečení, ručník
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, permanentku
Pořadatelem tohoto zájezdu je EXTREM SPORT, s.r.o., IČ 25233793.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK