Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Liptov - Slovensko - Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Liptov
Hodnocení podle Holidaycheck

Slovensko, Liptov

Liptov
Bez stravy
-
-
176 termínů / 0x First minute / 0x Last minute
Zmeniť termín
4 445 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Liptovský Mikuláš - Apartmány LIPTOV
Poloha
nedaleko centra města Liptovský Mikuláš.

Liptovský Mikuláš, dříve Liptovský Svätý Mikuláš, se nachází v Liptovské kotlině pod Tatrami na řece Váh. Žije zde 33 000 obyvatel. První písemná zmínka o Liptovském Mikuláši je z roku 1286. Město nese název po svém patronovi, svatém Mikuláši. Dnes je důležitý hlavně díky turistům, kteří se odsud vydávají do Tater a k přehradě Liptovská Mara. Město Liptovský Mikuláš je administrativným, hospodářským, kulturním a turistickým centrem středního Liptova. Liptov je část severního Slovenska. Na jeho území sa nachází množství lákadel - nádherná příroda, podzemní krása jeskyň, termální koupaliště, vodní nádrž Liptovská Mara, archeologické muzeum v přírodě, ruiny hradů, památky lidové architektury, muzea a galérie, živý folklór. Jsou tu široké možnosti turistiky, vodních sportů, cykloturistiky a zimních sportů.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace Liptov 1713 (je součástí komplexu, se samostatným vchodem), jídelna, konferenční služby, salónek, úschovna kol a lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2 až 4lůžkové apartmány zařízené moderním nábytkem, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč (možnost až 2 přistýlek), TV-SAT, telefon, LAN internet (zdarma, možnost zapůjčení kabelu), balkón. Každý APT má samostatný vchod.
Stravování
vlastní (vybavený kuch. kout - varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí). Po předchozí domluvě možnost snídaní a obědů v pracovní dny v restauraci Liptov 1713.
Sport a volný čas
Sport: Aquapark Tatralandia (5,5 km od apartmánů), cykloturistika, běžecké a sjezdové lyžování (ski areál Jasná 17 km).
Cena zahrnuje
2x nebo 3x ubytování bez stravy (dle výběru pobytu), parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, pobytovou taxu (1,- €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...