Hotel Purkmistr, Česká republika, Plzeňsko, 23.4.2018, Polopenze
Hodnocení podle Holidaycheck
starstarstarstar

Česká republika, Plzeňsko

Hotel Purkmistr starstarstarstar
Polopenze
-
-
23.4. - 24.4.2018 | 2 dny
Číslo termínu: 138525496

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Zmeniť termín
1 595 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Plzeň - Pivovarský dvůr hotel PURKMISTR
Poloha
na okraji města Plzeň, poblíž obchodního centra Olympia Plzeň se nachází první plzeňské pivní lázně – Pilsen Beer & Spa.

Plzeň je čtvrtým největším městem v České republice. V západní části Čech zaujímá výrazné dominantní postavení jako silné průmyslové, obchodní, kulturní a správní centrum. Město bylo založeno v roce 1295 na soutoku řek Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže českým králem Václavem II. Současné historické jádro města má pravidelnou síť ulic s téměř čtvercovým náměstím Republiky uprostřed (166 × 188 m), jemuž vévodí katedrála sv. Bartoloměje, budovaná od roku 1290.
Balíček 1
Cena balíčku Víkend s wellness (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeči (v sobotu v hodnotě 200,- Kč/os.), 1x wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod)).
Balíček 2
Cena balíčku Pohoda a odpočinek (2 noci) zahrnuje navíc: 1x odpolední kávu a dezert, 1x pivní koupel, 1x wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod.)). Možnost výměny pivní koupele v balíčku za aktuální nabídku z jiných druhů koupelí.
Balíček 3
Cena balíčku Víkend v pivovaru pro dva (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeři (v sobotu - pivní menu), prohlídku pivovaru s degustací, 1x bowling (1 hod.), 1x dárkové balení piva pro osobu. Za příplatek 1500,- Kč/os. možnost asistence při vaření piva.
Balíček 4
Cena balíčku Víkend s pivní koupelí (2 noci) zahrnuje navíc: pivní koupel s originální recepturou a přísadami, masáž (záda, šíje), odpolední káva, dezert.
Balíček 5
Cena balíčku Dámský víkend v pivovaře (2 noci) zahrnuje navíc: 1x Pivní kosmetický balíček nebo čokoládový, 1x Pivní nebo čokoládovou koupel, 1x Sobotní večeři v hodnotě Kč 200,- Kč, Sobotní prohlídku minipivovaru s degustací.
Balíček 6
Cena balíčku Rodinný víkend (2 noci) zahrnuje navíc: 2 noci ubytování se snídaní v Apartmá, sobotní večeře pro všechny, návštěvu ZOO nebo Techmanie, hodinu bowlingu s dětskými mantinely. Doporučujeme návštěvu Techmanie, ZOO, hotelové wellness centrum (finská sauna, vířivá vana, parní lázeň), můžete si rezervovat pokoj s dětským koutkem, v létě k dispozici venkoví dětský koutek se skluzavkou. V Plzni možno navštívit Muzeum strašidel nebo loutek nebo Dům pohádek.
Balíček 7
Cena balíčku Wellness pobyt pro seniory 55+ (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 2x večeři v Pivnici s typickými pokrmy v hodnotě 200,- Kč, 1x během pobytu káva s dezertem, 1x Pivní koupel s originální recepturou a přísadami, 1x Wellness (sauna, whirlpool, pára), 1x Masáž (záda, šíje). Po domluvě možno zajistit zdarma odvoz z vlakového nebo autobusového nádraží.
Balíček 8
Cena balíčku Víkend s jógou (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 60ti minutová ranní lekce jógy (sobota 8-9 hod), následně wellness 1 hod (sauna, pára a vířika), 1x oběd, 1x večeře.
Balíček 9
Cena balíčku Víkend s jógou (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí, sobotní hodinová lekce jógy (sobota 8-9 hod), následně 1 hod wellness (sauna, pára a vířivka), pozdní odjezd ve 13:00 hod.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, restaurace, minipivovar, sál, bar, konferenční služby, venkovní posezení, směnárna, pro děti – postýlka, stolička a strava; wellness centrum (masáže, zábaly, baňkování, pivní koupele, finská sauna, infrasauna, parní lázeň, odpočívárna, whirlpool, manikúra, pedikúra, kosmetika), úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Pilsen Beer Spa – nabídka pivních koupelí a dalších wellness služeb v prostorách hotelu.
Pivní lázně – modřínové vany jsou plněny speciální pivní koupelovou lázní, která se skládá ze speciální várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí, jejíž teplota na počátku koupele je nastavena na 35 °C. Po dobu koupele je k vaně přistaven dřevěný soudek se světlým ležákem Purkmistr – poctivým pivem z Plzně, z nějž si sami můžete čepovat podle libosti. Procedura trvá 60 min. Wellness služby – finská sauna, parní lázeň, infra kabina, whirlpool, masáže (sportovní a regenerační masáže, baňkování, relaxační masáže, lávová, čokoládový, rašelinový zábal).

PURKMISTR® - pivo z nejstaršího pivovaru v Čechách vařeno klasickým způsobem. Hlavní kvašení probíhá v pivovarských sklepích v otevřených kvasných kádích 7–9 dní. Při hlavním kvašení vzniká v pivě alkohol a uvolňuje se oxid uhličitý. Po hlavním kvašení klesají kvasnice na dno a pivo se přečerpává do 13 ležáckých tanků, kde zraje 1 měsíc (některé speciály jako např. jubilejní piva i déle) a poté je podáváno ke konzumaci. Pivo je nefiltrované a nepasterizované, aby se v něm zachovaly všechny původní výživné látky. Pivo sice na první pohled vypadá jako mírně zakalené a méně průzračné než piva filtrovaná, ale právě díky tomu obsahuje výhradně přírodní látky (vysoký obsah vitamínů řady B, cukry, kvasinky atd.), je hutnější a působí velmi blahodárně na lidský organismus.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové APT (ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV-SAT, rádio, klimatizace, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky. 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
snídaně, kombinovaná strava (snídaně – bufet, večeře – formou menu).
Sport a volný čas
Sport: bowling, značené trasy pro turistiku a cykloturistiku, agroturistika, lanové centrum, lezecká stěna, koupaliště.
Cena zahrnuje
2x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...