Hotel Panon, Česká republika, Slovácko, 20.2.2018, Bez stravy
Hodnocení podle Holidaycheck
starstarstar

Česká republika, Slovácko

Hotel Panon starstarstar
Bez stravy
-
-
20.2. - 27.2.2018 | 8 dní
Číslo termínu: 137670251

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Zmeniť termín
2 100 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hodonín - hotel PANON
Poloha
hotel se nachází nedaleko centra Hodonína na Slovácku vedle letního koupaliště.
Balíček 1
Cena balíčku Léto v Hodoníně zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí v pokoji s vlastním sociálním zařízením, k první večeři karafa vína 0,5 l pro 2 osoby, 1x vstup na koupaliště s vodními atrakcemi na půl dne pro 2 osoby (otevřeno cca od konce května do září) nebo 1x káva zákusek (v případě zavřeného koupaliště), parkování. BONUSY: 20 % sleva na půjčení kol, 10 % sleva na vstup do ZOO Hodonín, 10 % sleva na plavbu po řece Moravě, 10 % sleva na vstup do Aqualandu Moravia, možnost zakoupení dalšího zvýhodněného vstupu na koupaliště na recepci hotelu.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, směnárna, letní terasa, snack-bar, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, salónek, hotel. trezor, pro děti – postýlka a strava, úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1-3lůžkové pokoje Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon.
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr z 5-6 menu o 3 chodech).
Sport a volný čas
stolní tenis, v okolí – golf (10 km), kulečník (1500 m), kuželky (2300 m), fotbalové hřiště, letní koupaliště (200 m), značené trasy pro cykloturistiku. Management hotelu je nápomocen při vypracování programu poznávacího i pobytového, hotelových hostů.

Nedaleko areálu hotelu se nahází spousty sportovišť- tenisové hřiště je vzdálené 500 metrů od hotelu a je tam k dispozici 10 tenisových kurtů včetně sociálního zařízení, 200 metrů od hotelu se nahází Areál letního koupaliště, kde si můžete zarezervovat minigolf, stolní tenis, plážový volejbal a plážový fotbal. Ve stejní vzdálenosti 200 metrů je i spinning nebo Squash, který je u hotelu Panon. Je nutná rezervace.

Na kole, pěšky nebo bruslích Hodonínskou Doubravou po cyklotrase ZOO Hodonín – Písečný rybník, vybudované z původní lesní cesty. Po trati cyklotrasa vede i nová naučná stezka Hodonínská Doubrava. Cyklotrasa začíná naproti hodonínské zoologické zahradě a dále vede lesním porostem až k Písečnému rybníku, kde navazuje na stávající Moravskou vinařskou stezku směrem na Dolní Bojanovice. Cyklisty, včetně in – line bruslařů, provede trasa v celé své délce téměř 2,3 kilometru evropsky významnou lokalitou Hodonínská Doubrava a zčásti i po hranici přírodní rezervace Stupava.

Krytý plavecký bazén Hodonín (200 m od hotelu) – krytý plavecký bazén se nachází v ulici Sportovní. Nabízí koupání ve dvou bazénech, větší o rozměrech 25x12,5 m je určen pro plavce. Menší o maximální hloubce 80 cm a rozměrech 12,5x8m je určen zejména pro děti a výuku plavání. V objektu krytého bazénu je v prvním patře situováno wellness. Součástí wellness je finská sauna, parní sauna, infrakabina, sprchy, kneipp, pítko, ochlazovací bazén a whirlpool.

Sportland Babylon (24km od hotelu) – Sportland babylon se nalézá na vrcholku Stražovského kopce u Strážovic, zvaného také Babí lom. Nabídka zahrnuje horské minikáry, uměle zasněžovaný lyžařský svah a nově adrenalinové aktivity v podobě bungee trampolíny, obří houpačky, visuté laviny a skoku do hlubin.

Minigolfové hřiště Němčičky (35km od hotelu) – Nachází se v Modrých Horách vedle sportovního areálu a bobové dráhy. Hřiště se rozprostírá na ploše 30x30 metrů a je na něm umístěno 18 poloprofesionálních jamek. Na každé dráze jsou většinou překážky od snadných až po náročné. Tento rekreační sport není pohybově náročný, takže se při něm mohou pobavit všechny věkové kategorie a užít si tak spolu mnoho zábavy. Hned u hřiště se nachází vinařství, kde si ke golfu můžete dopřát kvalitní moravská vína, prohlédnout sklepní zařízení a samozřejmě nakoupit víno.


Přírodní rezervace Louky pod Kumstátem (27km od hotelu) – V katastru obce Krumvíř se nachází přírodní rezervace Louky pod Kumstátem, která se skládá ze dvou částí Sklenářův kopec a Lesík. Hlavním motivem jejich ochrany je existence zachovalé ukázky jihomoravské stepní vegetace na hlubokých půdách. V přírodní rezervaci roste zde řada zvláště chráněných druhů rostlin. Dále se zde vyskytuje nejméně 12 druhů silně ohrožených rostlin.
Cena zahrnuje
1x ubytování.
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...