Bohemia, Česká republika, Krušné hory, 20.3.2018, Snídaně
Hodnocení podle Holidaycheck

Česká republika, Krušné hory

Bohemia
Snídaně
-
-
20.3. - 21.3.2018 | 2 dny
Číslo termínu: 138581056

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Zmeniť termín
780 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Horní Blatná - Penzion BOHEMIA
Popis
Horní Blatná je malebné renesanční městečko s cca 800 obyvateli založené roku 1532 v Krušných horách, na náhorní planině v srdci západního krušnohoří, 6 km od hraničního přechodu se Spolkovou republikou Německo. Nachází se v okrese Karlovy Vary, ve vrcholových partiích Krušných hor. Historické jádro města patří k nejzachovalejším v Krušných horách a je Vesnickou památkovou rezervací.

Hory jsou všude kam jen oko dohlédne. Krušné hory se táhnou cca 130 km po délce česko saské hranice. Západní část Krušných hor je tzv. Klínovecká hornatina, které vévodí druhá nejvyšší hora ČR Klínovec se svými 1244 m. Klínovci sekundují Božídarský Špičák se 1115 m a Blatenský vrch se 1042 m. Krušné hory mají i mnoho skalních útvarů, některé z nich jsou v blízkém okolí Horní Blatné.
Poloha
nachází se na náměstíčku renesančního městečka v Horní Blatné, 6 km od hraničního přechodu se Spolkovou republikou Německo.
Balíček 1
Cena balíčku Seniorský pobyt (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, oběd (kromě dne nástupu a odjezdu), odpolední káva nebo čaj, poplatek za psa, parkování, rekreační poplatek.
Balíček 2
Cena balíčku Mimovíkendový pobyt (5 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, oběd (kromě dne nástupu a odjezdu), 1x 0,5l piva nebo 0,2l vína, 1x saunu, parkování, rekreační poplatek. Nástup NE
Vybavení ubytovacího zařízení
restaurace, lobby bar, sauna, venkovní zahrádka, úschova kol a lyží, parkoviště.
Vybavení pokoje
2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.
Stravování
snídaně (studený bufet) nebo polopenze (výběr ze 3 menu).
Sport a volný čas
V zimním období je k dispozici více než 80 km udržovaných běžeckých tratí, které jsou propojeny s okruhy blízké Spolkové republiky Německo. Ve 2 km vzdáleném Perninku je pro Vás připraveno několik sjezdových tratí, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Naleznete zde také lyžařskou školu a areál pro začínající lyžaře. V půjčovnách lze zapůjčit sjezdovou, běžeckou i snowboardovou výzbroj. Skiareál Plešivec - 7 km.

V letních měsících si přijdou na své milovníci turistiky či vyznavači cyklistiky. Je zde nespočet vyznačených tras v největší národní přírodní rezervaci v Krušných horách.

Více inspirace a podrobné trasy výletů najdete na: https://www.ceskehory.cz/pruvodce/horni-blatna.html.
Cena zahrnuje
1 nebo 2x ubytování se snídaní nebo 3 až 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), parkování, sleva 10 % na místní lyžařský vlek, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...