Bergland Hof, Německo, 20.4.2018, Ultra all inclusive
Hodnocení podle Holidaycheck
starstarstar

Německo, Německo

Bergland Hof starstarstar
Ultra all inclusive
-
-
20.4. - 22.4.2018 | 3 dny
Číslo termínu: 118277089

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Zmeniť termín
2 673 Kč
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Bergland Hof
Ubytování
Rodinně vedený Hotel Bergland Hof se nachází v nadmořské výšce cca 800 m na idylickém, klidném jižním svahu kopce Dreisessel a nabízí nádherný výhled na Bavorský les. Do centra střediska Neureichenau se dostanete po zhruba 7,5 km. Nedaleko od hotelu se nachází cvičební terén s vlekem pro děti a dráha na snowtubing (cca 800 m od domu). Rakouský lyžařský areál „Hochficht“ s nočním lyžováním a dětským parkem (vstup ze Schwarzenbergu u Českého lesa) je odtud cca jen 5,5 km. Trasu pro běžkaře najdete po asi 50 m.

K vybavení oblíbeného a útulného domu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek) a komfortním sedacím koutem, výtah, horská hospůdka s barem, místnost na snídaně a restaurace, kde stojí u plotny sám šéf. Pro Vaše vybavení je zde také lyžárna.

Wellness zařízení s vnitřním bazénem (denně 07.00 - 20.00 hodin), finskou a bylinnou saunou, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, Kneippovým jezírkem, relaxační místností a zážitkovou sprcho (denně 16.00 - 20.00 hodin, otevírací doba vyhrazená) můžete používat zdarma. Na přání a za poplatek si můžete dopřát také salón krásy a masáže. Parkoviště je k dispozici za poplatek a najdete jej hned u domu.

Pokoje
Příjemné pokoje mají k dispozici koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, rádio, bezpečnostní schránku (některé, za poplatek), fén na vlasy a některé i balkon.

Stravování
Stravování ultra all inclusive se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů (08.00 - 10.00) s vitálním koutkem a každý druhý den s vaječnými pokrmy. V pondělí (10.30 - 12.00 hodin) z bavorské snídaně pro spáče s bílou jitrnicí, louhovým pečivem a bílým pivem..

V poledne obdržíte saláty s kávou a čajem (12.00 - 13.00 hodin) a odpoledne (15.00 - 16.00 hodin) se podává káva, čaj, kakao a moučník stejně jako zmrzlina pro děti. Večer je Vám od 18:00 do 20:30 dostupný bufet s polívkou, předkrmem s možností výběru tří hlavních chodů (v ceně, vegetariánská alternativa) a dezerty.

Nealkoholické nápoje jsou zdarma (08.00 - 24.00 hodin), alkoholické nápoje (pivo a domácí víno) od 10.00 do 24.00 hodin. Alkoholické nápoje jako whisky, vodka a rum a také prosecco a kvasnicový ležák jsou v čase 18.00 - 24.00 také v ceně.

Vánoční večeře a silvestrovská oslava se živou hudbou a půlnočním občerstvením jsou již zahrnuty v ceně stejně jako snídaně pro spáče na Nový rok od 08.00 do 13.00 hodin. Všechna jídla a nápoje se podávají v hlavní restauraci.
Lokalita
Obec Neureichenau je obklopena krásnou krajinou hor a lesů a idylická poloha uprostřed Bavorského lesa při úpatí vrcholku Dreisessel (1 312 m) z ní činí ideální destinaci pro ty, kteří během dovolené touží po klidu a odpočinku. O rozmanitou zábavu se postarají trasy pro běžkaře, dráhy na metanou, sáňkařské svahy, vlek na snowtubing a velké množství turistických stezek vedoucích až na Dreisessel. Rakouský lyžařský areál "Hochficht" na Šumavě je odtud vzdálen přibližně jen 5 km a nabízí zhruba 20 km sjezdovek, které jsou oblíbené zejména u rodin s dětmi.
Skipas
Detaily o skipasu, včetně informace, zda je již zahrnut v celkové ceně, naleznete v ceníku.
Rakouský lyžařský areál „Hochficht“ leží v samém srdci Šumavy, přímo na hranicích České republiky a Německa. Dolní stanice lanovky Schwarzenberg je vzdálena pouhých 12 km od Neureichenau a přibližně 5 km od místní části Lackenhäuser. Lyžařský areál má k dispozici zhruba 20 km sjezdovek a 8 moderních vleků. K sezoně 17/18 budou nahrazené tři vleky za moderní desetimístní kabinkovou lanovku. Sjezdovky lze navíc 100% zasněžit, čímž je postaráno o nezapomenutelné zážitky ze zimní dovolené! Jednoduché až středně obtížné sjezdovky se rozléhají od 933 do 1 337 m a fanoušky si našli hlavně u rodin s dětmi.

Zkušení lyžaři si mohou své síly měřit na trati evropského poháru Mezinárodní lyžařské federace, ve snowparku, kids parku a na boardercrossu. Pro děti je tu Sunny Kids Park se zastřešených pojízdným pásem pro přepravu a trasa Juniou Route, vedoucí napříč lesem. Večer si můžete užít lyžování na cca 1 km dlouhé osvětlené sjezdovce.

Třešničkou na dortu je na mnohý hotspotech internetový přístup bezplatný pro všechny hosty. Jen několika kliknutí a můžete se přihlásit do sítě Wi-Fi a sdílet fotky a zážitky přes facebook, twitter a jiné. Také v okolí Neureichenau najdete různé, udržované lyžařské sjezdovky a vleky. V Lackenhäuser se pak setkáte s vlekem Berglandlift a Zwergerllift hned u kempového parku. Frauenberg si na vás v nadmořské výšce 1 500 m připravil dlouhý sjezd, k němuž vás vyveze lanovka Dreisessel, dva další vleky najdete v Altreichenau u Haus Bergland.
Region
Bavorský les je jednou z nejoblíbenějších oblastí zimních sportů v Německu a nabízí vše, po čem každé lyžařské srdce touží. Region nabízí vysokou jistotu sněhu a má k dispozici celkem více než 56 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti v 11 lyžařských střediscích. 41 moderních lanovek a vleků vás během chvilky zaveze až na vrchol. Oblast je známá zejména díky vrcholu Arber, který je svými 1 456 m nejvyšší horou v Bavorském lese. Lyžařský areál St. Englmar má však také dobré podmínky pro zimní sporty. Běžkařům jsou k dispozici nejlépe upravované tratě, které vedou napříč nádherné krajiny přírodního parku Bavorského lesa. Různé lyžařské školy seznámí nováčky se světem lyžování, zatímco boardeři se mohou vyřádit ve funparcích.
Stát
Německo se jako země zimních sportů často neprávem podceňuje. Pestrost lyžařských středisek je však i tady velká. Na jihu Německa máme Alpy, které skýtají rozmanité zimní areály a fanoušky lyžování i snowboardování potěší. Rodinám s dětmi přijdou malá lyžařská střediska vhod. Ideálními cíli bude Harz, Černý les, Durynský les nebo Sauerland v Severním Porýní Westfálsku.

Kam na lyže v Německu?
Pokud se milovníků zimních sportů zeptáte, kde se dá v Německu zalyžovat, připadá v úvahu hlavně jedno místo: Zugspitze. Nejvyšší hora Německa v Jižním Bavorsku je známá jako přírodní hranice se sousedním Rakouskem a jako nejvýše položené lyžařské středisko Německa také velmi oblíbená. Sjezdovky na Zugspitze sahají až k 2 720 m n.m., vrchol dosahuje výšky 2 962 m n.m. Tady leží dostatek sněhu až do konce května. Bavorské Alpy mají s Allgäu nebo příhraničním střediskem Fellhorn-Kanzelwand také co nabídnout. Na Nebelhornu v Oberallgäu položený Oberstdorf je světově známý jako místo konání turnaje čtyř můstků. Se svými 128 km sjezdovek, které sahají až k sousednímu údolí Kleinwalser na rakouské straně, patří k tomu j největším vzájemně propojeným lyžařakým střediskům v Německu. Atraktivní region představuje i Berchtesgadener Land s šesti lyžařskými středisky v pozadí s majestátným vrcholem Watzmann (2 713 m n.m.).
Daleko od okraje alp má Německo spoustu dalších míst k nabídnutí. Oficiálně má tato spolková republika přes 600 lyžařských středisek! Mnoho z nich tvoří malá střediska s jedním nebo dvěma vleky a přehlednými sjezdy. Některé areály jsou ale přeci jen větší a nabízejí velkou různorodost. V každé části země se nacházejí okázalá středohoří, kde se dá užít sněhu do sytosti. Bavorský les, část Českého lesa v e východním Bavorsku, není jen nejzalesněnější plochou střední Evropy, ale také daleko se táhnoucí středohoří a domov několika středisek, které stojí za to vidět. oblíbenou destinací a nejvyšší lyžařskou horou Českého lesa je Große Arber (1 456 m n.m.), na kterém se vine 10 km sjezdovek a je s dětským světem Arbär velmi oblíbený u rodin s dětmi. Černý les navíc sahá přes hranice až do Česka, kde je nazýván Šumava a nabízí široký prostor pro odpočinek. celosvětové proslulosti se těší i Černý les (Schwarzwald). Kromě slaměného klobouku Bollenhut a třešňového dortu jsou za hranicemi známé i jeho lyžařská střediska. Zde stojí za zmínku hlavně spojení lanovek a vleků Feldberg, které se svými 63 km sjezdovek patří k největším lyžařským střediskům Německa.
Romantiku v horách umí nabídnout i Krušné hory na východě republiky, kde najdete tradiční atmosféru, mnohostranné sjezdovky pro všechny milovníky zimních sportů. Fascinující horské a kulturní prostředí a hranice přesahující lyžařská střediska dělají ze Saska velmi žádanou destinaci pro zimní dovolenou. Hlavně fanoušci severských sportů si tu přijdou na své. Běžecká magistrála Erzgebirge vede přes celý hřeben a přes hranici s Českou republikou. Část vede okolo Fichtelbergu a tím pádem také kolem lázeňského města Oberwiesenthal, nejvýše položeného města Německa. Těžko uvěřit, že se v Německu dá zalyžovat na všech světových stranách. Na relativně nížinatém západě leží Hochsauerland s Winterbergem a jeho 27,5 km sjezdovek. Střed se zase vyznačuje Durynským lesem a lyžařským centrem Oberdorf am Rennsteig, který se stal populární díky světovému poháru v biatlonu. Na severu se nachází Harz, nejsevernější středohoří Německa.

Proč zimní dovolená v Německu?
Regiony zimních sportů v Německu se vyznačují svou různorodostí. I když zde není žádné obrovské lyžařské středisko, vše Vám vynahradí mnohačetný alternativní sportovní program. Krajina je zde široká a poměrně nížinatá, což přispělo ke vzniku například běžkařských center, která bodují rozsáhlou sítí běžeckých stop. Celkově se severské sporty těší velké oblibě poslední doby a to právě v nových spolkových zemích jako Durynsko a Sasko. K tomu se ještě přidává jedinečné kulturní a přírodní prostředí, které z Německa činí ideální cílovou destinaci pro všechny milovníky klidu a přírody. Kdo touží po pohodové dovolené v nádherné zasněžené zimní krajině s mnoha možnostmi jak na sjezdovce tak i mimo ni, je tady správně.

Co je tak speciálního na Německu?
Různorodá nabídka volnočasových aktivit, mírné sjezdy a přehledné kopce s modrými sjezdovkami - německá lyžařská střediska jsou ideálním terénem pro rodiny s dětmi. Malá střediska jsou opravdu přehledná a nabízí často také hlídání dětí. Ale také začátečníci a lehce pokročilí všech věkových kategorií zde najdou ten pravý areál. Větší střediska disponují funslopes, trasami s měřením času a opravdu slušnými snowparky, takže si na své přijdou i teenageři a sportovní šílenci. Ve středohořích mezi 900 a 1 600 m n.m. leží mnoho sjezdovek pod hranicí lesa, takže zde najdete i mnoho romantických lesních sjezdů.

Jak dlouho se dá v Německu lyžovat?
Díky nižší poloze německých středohoří jsou hlavními lyžařskými měsíci období od prosince do března. Relativně hodně sněhu se nachází v Krušných horách a Černém lese, ale také v některých částech Allgäu a v regionech na okraji Alp jako třeba Berchtesgadener Land a region Zugspitze. Nejdelší lyžařskou sezónu v Německu má pak středisko Zugspitz a to díky své nadmořské výšce od 2 000 do 2 720 m. Středisko je normálně otevřeno od prosince až po začátek května. Tady se můžete těšit na sluníčko,i když je údolí schované pod mraky.
Lyžařský areál
I když alpské pohoří zabírá na území Německa jen velmi malou část, jedná se přesto o národ s velkou tradicí zimních sportů.

Srdcem bavorských Alp je vrchol Zugspitze (2 962 m) – nejvyšší hora Německa. Na její náhorní plošině se nachází největší a nejvyšší ledovcový areál v Německu.

V roce 1936 se v Garmisch-Partenkirchenu konaly olympijské hry. Dalším tradičním střediskem zimních sportů je Oberstdorf. Obě střediska jsou známá díky světovému poháru.

V německém středohoří se rovněž nachází mnoho menších lyžařských astředisek. Středohoří se tendenčně vypíná ze severu na jih. Nejvyšším vrcholem je tu Feldberg v Černém lese se svými 1 493 m, za ním následuje Großer Arber v Bavorském lese s nadmořskou výškou 1 456 m.
Jídlo a pití
V Německu láká après ski bohatou nabídkou sportovních aktivit jako jsou procházky na sněžnicích, sáňkování, jízda koňským spřežením, lední bruslení a mnoho dalších. Trochu odpočinku si lze dopřát v jedné z termálních lázní s pestrou nabídkou wellness, například Aquaria Oberstaufen, vitální vřídlo Oberstdorf nebo vřídlo Watzmann v Berchtesgadenu. Jižní Německo je nejen co se kultury ale i krajiny týče velmi rozmanité. O tradiční oslavy a divoké zvyky zdejší lidé opravdu velmi pečují. Mnohé zámky, kostely a kláštery si lze prohlédnout.

A kdo si chce během svého après ski spíše nasbírat nějaké nové informace, ten si může třeba zajít do pivovaru nebo na prohlídku horského dolu v Berchtesgadenu. U sjezdovek najdete sněhové bary a tradiční chatky, v údolí pak restaurace a hostince, bary a diskotéky. Ke specialitkám jižního Německa patří pokrmy z masa, polévky, knedlíky a moučníky. Bavorským zvykem je tzv. „Brotzeit“, většinou slané občerstvení, které ne málo kdy obsahuje jitrnici s preclíkem.
Kultura
Německo je země se spoustou atrakcí. Její četné a v první řadě pestré památky přitahují turisty z celého světa. Fanouškové zimních sportů mohou být vděční, že se zdejší lyžařská střediska neomezují pouze na jih Německa, ale také na spolkové země Durynsko, Sasko a Severní Porýní-Vestfálsko. Jedno kde jste - zajímavé památky jsou vždy na dosah ruky! Opomenout nesmíme ani historická městečka, životem zářící metropole jako je Mnichov, Berlín, Drážďany nebo Lipsko, nádherné zámky, zajímavá muzea a idylická jezera. Zkrátka tu je stále co objevovat!

Vydejte se jednou po stopách německých šlechticů a vezměte pod lupu světoznámý zámek „Neuschwanstein“ v Allgäu. K zahození není ani zámek „Sanssouci“ v Potsdamu, kde kdysi žili Hohenzollernové. Fandíte-li Martinu Lutherovi, můžete jít tam, kde i on tenkrát býval - na Wartburg v Eisenachu. Za návštěvu stojí také rezidence Würzburg, což je obrovský barokní zámek v Ludwigsburgu. Konce neberoucí seznam doplníme ještě o bádensko-württemberský zámek Hohenzollern a pevnost Königsstein v Národním parku Saské Švýcarsko.

Pro mnohé zajímavější jsou zachovalá jádra historických měst. Romantické procházky po uličkách Freiburgu, kolem známé říčky „Freiburger Bächle“, jsou stejně tak lákavé jako barokní město Heidelberg. Nürnberg, Garmisch-Partenkirchen a Lipsko jsou také návštěvy hodná.

Milovníci kultury budou jásat už jen při pomyšlení na výběr muzeí a památek - od kulturního dědictví UNESCO, přes Muzejní ostrov a Židovské muzeum v Berlíně až po stuttgartské automobilové muzeum a německé muzeum v Mnichově, které je největší přírodovědecko-technické muzeum na světe. Nenechte si ujít pozoruhodné a pompézní sakrální stavby, jakou je například „Frauenkirche“ v Drážďanech. Kostel byl během 2. světové války naprosto zničen a jeho následné obnovení bylo dokončeno až v roce 2005. Freiburský chrám je zároveň symbolem stejnojmenného města a Ulmský chrám má dokonce nejvyšší kostelní věž, kterou kdo kdy postavil (161,53 m).

Pryč od kultury. Zajímá vás jak se tu bude líbit milovníkům přírody? Z řady přírodních krás musíme vyjmenovat nádherná jezera, jakým je například jezero Bodamské s ostrůvky Mainau a Reichenau. Neméně krásné je Chiemské jezero s ostrovem Herreninsel nebo Königssee v Berchtesgadener Land. Fandíte-li pěší turistice, vydejte se směrem na Brocken, nejvyšší horu v pohoří Harz nebo rovnou na Zugspitze, nejvyšší horu Německa.

Německo si oblíbili mimo jiné i rodiny s dětmi a to v neposlední řadě kvůli zábavným prakům, kterých je tu požehnaně. Přijeďte objevit miniaturní svět v Legolandu nebo Europa-Park Rust s jeho 16 tematickými areály. Kousek od Berlína na vás v „Tropical Islands“ na 66 000 m² dokonce čekají tropické podmínky.
Slevy
Slevy
• Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, AI Ultra - v případě obsazení minimálně 2 plně platícími osobami obdrží další účastníci zájezdu následující slevu:
• 2-11 let 100%
• od 12 let 20%

• Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, AI Ultra - v případě obsazení minimálně 2 plně platícími osobami obdrží další účastníci zájezdu následující slevu:
• 2-11 let 100%
• od 12 let 20%


Přesnou výši slevy zjistíte tím, že si (kliknutím na cenu ubytování) vytvoříte nabídku.
Toto procentuální zvýhodnění platí pro celkovou cenu zájezdu, tzn. jak pro cenu za ubytování tak i za skipas.

Děti, které jsou při nástupu na zájezd mladší než 24 měsíců, cestují zpravidla zdarma, ale musí být v každém případě nahlášeni v objednávce a být vyplněny jejich údaje.
• Další slevy
Pořadatelem tohoto zájezdu je TravelTrex GmbH, IČ DE813076768.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...